Konferencja w Canterbury

fot. Polska Macierz Szkolna w Wielkiej Brytanii i Marcin Lutomierski

Na zaproszenie Polskiej Macierzy Szkolnej w Wielkiej Brytanii dr Marcin Lutomierski (współpracownik Wydziału Humanistycznego UMK, pracownik Wydawnictwa Naukowego UMK) uczestniczył w konferencji nauczycieli i dyrektorów polskich szkół sobotnich w Canterbury (6–7 lipca 2024 r.). Program wydarzenia obejmował m.in. wykłady, warsztaty oraz wycieczkę śladami Józefa Korzeniowskiego. Obrady odbywały się w Keynes College The University of Kent. Dr Marcin Lutomierski wygłosił wykład pt. Uniwersalne problemy i wartości w utworach Josepha Conrada. To był kolejny etap współpracy prelegenta z emigracyjną instytucją, która rozpoczęła się w 2021 r.

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.