Nagrody Rektora dla kadry naukowej

Po lewej stronie stoi JM Rektor z teczką, a w jego stronę idzie mężczyzna w garniturze. W tle widać grupę stojących osób
Uroczystość wręczenia nagród pracownikom naukowym odbyła się 1 lipca w foyer Auli UMK fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie. Uroczystość odbyła się 1 lipca 2024 r. w Auli UMK.

Rektor uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (indywidualnie i zespołowo), przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną i organizacyjną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Cieszę się, że z roku na rok wręczam coraz więcej nagród - mówił JM Rektor podczas uroczystości. - Dzięki Państwa pracy i pasjom nasz Uniwersytet może się rozwijać i proponować coraz lepsze warunki pracy i kształcenia.

Rektor przyznał w sumie 468 nagród pracownikom i pracowniczkom z kadry naukowej, w tym również osobom spoza UMK, które wchodziły w skład zespołów badawczych. Wśród nagrodzonych są pracowniczki i pracownicy Wydziału Humanistycznego:

1. NAGRODY ZA CAŁOKSZTAŁT OSIĄGNIĘĆ

• prof. dr hab. Danuta Künstler-Langner
• prof. dr hab. Leszek Żyliński

1. NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE
    Dziedzina nauk humanistycznych, teologicznych i dziedzina sztuki

Nagroda zespołowa I stopnia:

Zespół 1
dr Marta Sibierska
dr Marek Placiński
• dr Michael Pleyer
• dr hab. Sławomir Wacewicz, prof. UMK
• prof. dr hab. Przemysław Żywiczyński

Nagroda indywidualna II stopnia:

• dr Małgorzata Lisecka

Nagroda indywidualna III stopnia:

• dr hab. Emilia Kubicka, prof. UMK
• dr Katarzyna Norkowska
• prof. dr hab. Hanna Ratuszna

Nagroda zespołowa III stopnia:

Zespół 1

• dr hab. Katarzyna Więckowska, prof. UMK

Lista wszystkich nagrodzonych

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.