obrazek nr 1

Szanowni Studenci,
serdecznie zapraszamy na spotkania z udziałem Pani Marty Błaszczyk i Pani Marii Witul z Działu Międzynarodowych Partnerstw i Mobilności Edukacyjnej UMK.

Spotkania będą dotyczyły możliwości wyjazdów na praktyki w ramach programu Erasmus+.

W trakcie spotkania będzie możliwość porozmawiania m.in. o:
- różnicach pomiędzy praktyką studencką a absolwencką;
- instytucjach, do jakich można wyjechać, a także jak ich szukać;
- tym, co trzeba zrobić, aby zakwalifikować się na wyjazd;
- obecnej wysokość stypendium i dodatkowych możliwościach uzyskania dofinansowania (np. green travel, program SMART);
- korzyściach z wyjazdu (a jest ich bardzo bardzo wiele!);
- możliwościach kontynuowania internacjonalizacji w domu (lub rozpoczęcia internacjonalizacji w domu jeszcze przed wyjazdem).

Spotkania odbędą się w dwóch terminach:
termin 1. dla studentów w budynku Collegium Humanisticum - 17 maja, godzina 12:00, sala AB.0.09;
termin 2. dla studentów w budynku Collegium Maius - 24 maja, godzina 14:00, sala 307.

UWAGA! Zgoda na opuszczenie zajęć w celu wzięcia udziału w spotkaniach będzie dotyczyła tylko tych studentów, którzy z wyprzedzeniem zwrócą w tej sprawie się do Prowadzących.

Serdecznie zapraszamy!