Nabór tekstów - nowe, piąte, "Nowe Okoliczności"

logo Nowych Okoliczności

Otwieramy nabór tekstów do kolejnego, piątego już, numeru zina etnograficznego "Nowe Okoliczności"! Do 2 czerwca 2024 r. czekamy na teksty, artykuły, eseje, wiersze, fotoreportaże, rysunki, kolaże itp. Tematem przewodnim tego numeru są JUWENALIA/KARNAWAŁY, życie studenckie, juwenalia jako karnawał, organizacje studenckie, przestrzeń kampusu, życie społeczności UMK, ale również karnawał rozumiany antropologicznie, jako zawieszenie dotychczasowego porządku, święto, odwrócenie ról. Na teksty czekamy pod adresem maja.dobiasz-krysiak@umk.pl. Zapraszamy studentów i studentki, wykładowców, pracowników i wszystkich zainteresowanych tematem oraz etnologią i antropologią kulturową. Zina redaguje Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej pod opieką dr Mai Dobiasz-Krysiak.