Nabór tekstów - nowe, trzecie, "Nowe Okoliczności"

logo Nowych Okoliczności

Otwieramy nabór tekstów tekstów do trzeciego numeru zina etnograficznego "Nowe Okoliczności"! Zapraszamy studentów i studentki, wykładowców, pracowników i wszystkich zainteresowanych etnologią i antropologią kulturową. Na teksty czekamy do 8 stycznia 2024 r. pod adresem maja.dobiasz-krysiak@umk.pl Przyjmujemy eseje, wiersze, fotoreportaże, recenzje, wywiady, artykuły, polecajki, efekty sond ulicznych, krótkie notki antropologiczne, formy niegotowe, brudnopisy... Zapraszamy też osoby chętne do zapojektowania nowej okładki! Poszukujemy, stawiamy pytania badawcze, jesteśmy otwarci na Nowe Okoliczności! Zina redaguje Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej pod opieką dr  Mai Dobiasz-Krysiak.